064 | HLAVA ABSTRAKT
BĚLOCVĚTOV Andrej (1923 - 1997)
Kombinovaná technika na kartonu, 62 x 72 cm, rámováno, pod sklem, datace 1968, signováno vlevo nahoře Bělocvětov.